Welness a masáže

Nové privátní wellness SPA 4You nabízí blahodárné relaxační, reflexní a sportovní masáže, soukromé zázemí sauny a moderní odpočinkové zázemí v luxusním designu. Privátní wellness SPA zajišťuje svým klientům naprosté soukromí a diskrétnost se vstupem bez recepce. Nové moderní prostory jsou vybaveny luxusní kombinovanou infra a finskou soukromou saunou , bio krbem, TV a samozřejmostí je kvalitní ozvučení s možností poslechu vlastní hudby. Ke každé návštěvě dostanete zdarma lahev prosecca. Užijte si naprostý relax diskrétně, v soukromí.

Infra sauna je vybavena fullspektrálními zářiči – Fullspektrální zářiče, které vysílají záření ve všech třech pásmech infračerveného spektra – obsahují tedy pásmo IR-A + IR-B + IR-C a jejich záření prostupuje až 5 mm do hloubky tkáně. Také teplo samozřejmě prostupuje o to hlouběji. Aby mohlo lidské tělo správně fungovat potřebuje energii. Buněčnou energii zvanou ATP (adenosintrifostát), na které jsou závislé chemické procesy v těle. Pokud máte ATP málo budete se cítit unavení. Když máte ATP dostatek, jste šťastní a výkonní. Lidské buněčné baterie tzv (mitochondrie) se nabíjí díky červenému a blízkému infračervenému světlu ze slunce. Stejné spektrum vyzařuje i naše privátní infrasauna. Dále infrasauna zvyšuje roztažitelnost kolagenových tkání, snižuje tuhost kloubů, zvyšuje průtok krve, odplavuje ze svalů nežádoucí látky a snižuje svalový spasmus. Je vhodná pro všechny, které trápí bolesti svalů/pohybového aparátu a cítí se často unavení bez energie. Přijďte si vyzkoušet naprostý relax a regeneraci celého těla a mysli.

INFRASAUNA – Fullspektrální zářiče

FINSKÁ SAUNA

ODPOČÍVÁRNA – Kvalitní ozvučení, bio krb, TV

SPORTOVNÍ

– je masáž, která má za úkol zbavit jedince únavy přispět k jeho regeneraci a zotavení.
– délka masáže 50-70min

RELAXAČNÍ

– jedná se o zklidňující, regenerující masáž určenou nejširšímu okruhu lidí.
– délka masáže 30-70min

REFLEXNÍ

– je masáž, která se provádí na sucho bez použití masážních prostředků, hmaty jsou prováděny pomalu. Každý hmat je zaměřen na některou ze struktur (kůže, podkožní vazivo, facie, sval, periost).
– délka masáže 30-50min